כשאנו זקוקים לסכום גבוה של כסף שלא נמצא ברשותנו, ברירת המחדל של רבים היא לפנות לבנקים לצורך קבלת הלוואה. זוהי אפשרות טובה כשהיא אפשרית, אך הבנקים לא תמיד מאפשרים לכל אחד לקחת הלוואה, ובכל מקרה התהליך מול הבנק כרוך בעמידה בהרבה תנאים ולא מעט בירוקרטיה. בדיוק במקרים האלו קיימת האופציה של הלוואה חוץ בנקאית, וזהו בהחלט אפיק מימון משתלם בלא מעט מקרים. בואו ננסה להבין מה זה בדיוק אומר, מה ההבדל בין ההלוואה הזו להלוואה בנקאית, כיצד ניתן לקבל אותה ומיהם הגופים שמעניקים אותה.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא – הלוואה שניתנת על ידי גופים חיצוניים שאינם הבנקים. במרבית המקרים הלוואה זו נלקחת לאחר שבנקים שונים סירבו לבקשות הלוואה. בניגוד לבנקים שמציבים תנאים שונים לקבל הלוואה, הלוואה חוץ בנקאית היא כזו שניתן לקבל באופן כמעט מיידי וללא תנאים מיוחדים, וזו גם הסיבה שהריביות על הלוואות חוץ בנקאיות הן גבוהות יחסית. הלוואה בנקאית היא אפיק מימון מצוין לכל סיבה שהיא ולכל מי שהבנקים מסרבים להלוות לו כסף – עסקים ואנשים פרטיים כאחד.

מהי הלוואה בנקאית?

הלוואה בנקאית היא הלוואה שאתם מקבלים מהבנק שבו מתנהל חשבון הבנק שלכם או מבנק אחר. באופן כללי, בנקים לא מעניקים הלוואה בקלות ולכל מטרה, וכשהם עושים זאת זה משום שהם מכירים את היטב את הלווה, את כושר ההשתכרות שלו, את החובות הקיימים והיכולת להחזיר את ההלוואה במועד שנקבע. הלוואה כזו נחשבת בטוחה יחסית והבנק מעריך במידת סבירות גבוהה שהיא תוחזר בצורה מסודרת, לכן התנאים הם נוחים יותר והריבית היא יחסית יותר נמוכה. עם זאת חשוב לשים לב: אם אתם מעוניינים בהלוואה חוץ בנקאית לצורך סגירת המינוס בבנק שלכם, יש סיכוי לא רע שהריבית על המינוס שאתם משלמים כיום היא גבוהה יותר ממה שיוכלו להציע לכם גופים חוץ בנקיים ועל כן זה הרבה פעמים משתלם.

איך מקבלים הלוואה חוץ בנקאית לעסקים?

גם עסקים יכולים ליהנות מהלוואה חוץ בנקאית כמו אנשים פרטיים. כל מה שצריך הוא לפנות אל אותם הגופים המציעים הלוואות מהסוג הזה ולבקש הצעה להלוואה. מומלץ בהחלט לקבל כמה הצעות ולראות איפה אפשר ליהנות מהתנאים הטובים ביותר. בהמשך נספר לכם איך תוכלו לחסוך הרבה כסף ולמצוא גופים מצוינים להלוואות חוץ בנקאיות דרך האתר.

מדוע הלוואה חוץ בנקאית נחשבת לנוחה יותר?

כשלוקחים הלוואה חוץ בנקאית אין צורך להציג ערבים או בטחונות להלוואה. כמו כן, הלוואה חוץ בנקאית היא הסכם עם גוף חיצוני ועל כן לא משפיעה על דירוג הלקוח או על מסגרת האשראי שלנו בבנק. יש כאן מחיר מסוים עם ריביות גבוהות יותר, סכומי כסף מוגבלים או אפשרויות מוגבלות יותר לפריסת ההחזרים ללא התאמה למבקש. כשמדובר בצורך מהיר בסכום כסף של עשרות אלפי שקלים ועד למאה אלף שקלים לערך, הלוואה חוץ בנקאית היא פתרון נוח למדי.

מי מעניק הלוואה חוץ בנקאית?

על פי חוק ההגדרה של הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה על ידי כל גוף שהוא לא תאגיד בנקאי. כיום, הגופים שמציעים הלוואות חוץ בנקאיות הם רבים, וכוללים בין היתר את חברות האשראי, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה ועוד.

מה היתרונות בהלוואה חוץ בנקאית?

היתרונות המרכזיים הם בלי ספק מהירות אישור ההלוואה והיעדר הבירוקרטיה וההגבלות. בהרבה מאד מקרים ניתן יהיה לקבל הלוואה חוץ בנקאית מהיום להיום וכפי שאמרנו – אין צורך להציג ערבים או בטחונות כלשהם להלוואה.

מדוע חשוב הסכם הלוואה?

הרבה אנשים שמתבלטים בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית או מקורות מימון אחרים, נוטים להסתכל אך ורק על הריבית, אך בעוד היא חשובה ורלוונטית בהחלט, היא לא הדבר היחיד שצריך להתייחס אליו. לפני שמקבלים כל הלוואה, חותמים על הסכם הלוואה מול הגוף שמעניק אותה. ההסכם כולל גם את פירוט הריביות, אך מתייחס לעוד הרבה היבטים חשובים בעסקה כמו מועדי התשלום, פירוט על עמלות שונות שמתווספות, קנסות על שינוי בפריסת תשלומים, קנסות על פיגורים וכן הלאה.

המומחים שלנו כאן באתר Legal it מציעים למעשה שירות כפול שנותן לכם הרבה מאד שקט נפשי וידיעה שלקחתם הלוואה טובה שבאמת מתאימה לכם. מצד אחד, נחבר ביניכם לבין מקורות מימון חוץ בנקאיים מוכרים וגדולים שיודעים להציע הלוואות בתנאים מעולים, ומצד שני ננסח עבורכם את הסכם ההלוואה בצורה טובה שמשרתת אתכם וחוסכת לכם כסף. אנו כמובן נתנהל מול הגופים עד להסכם מאושר על ידי שני הצדדים. אנו עובדים עם גופי המימון הטובים והמובילים בישראל, ומתוך הניסיון שלנו בתחום אנו מציעים שירות מהיר במיוחד לעריכת הסכם הלוואה מדויק, במהירות ובמקצועיות.

סיכום

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת על ידי גופי מימון שהם לא הבנקים, לכן ניתן לקבל הלוואה במהירות ובקלות ללא צורך בכל ערבות שהיא. אם הבנקים סירבו לבקשת הלוואה שלכם, ואפילו אם אתם מעוניינים לסגור את המינוס בבנק בצורה יותר חסכונית ומשתלמת, יכול מאד להיות שהלוואה חוץ בנקאית זה משהו שיתאים גם עבורכם. נשמח לסייע לכם בעריכת הסכם ההלוואה שלכם כדי שתוכלו לקחת הלוואה בראש שקט.